Jak można sterować światłem przez smartfona?

laptertech
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spędzamy coraz więcej czasu w domach. Stał się on dla wielu z nas miejscem pracy i jednocześnie miejscem odpoczynku. Przebywanie w domowym zaciszu sprzyja rozwojowi myśli, jak udoskonalić swoje cztery kąty, aby było w nich jeszcze przyjemniej. Sprawdź, jak można sterować światłem bez smartfona i dodatkowych remontów.

Taśma LED i sterowanie aplikacją!

Ogromną rolę w pomieszczeniu pełnią światła. Odpowiednia aranżacja świetlna potrafi zmienić otoczenie i nadać nowego wyglądu. Co ciekawe, aby wprowadzić w życie trochę światła nie trzeba od razu ogromnych remontów. Nie musimy też martwić się o instalacje elektryczne oraz to jak poprowadzić kable.

Czasami wystarczy niewiele, aby osiągnąć efekt robiący ogromne wrażenie. Tak jest w przypadku montażu inteligentnej taśmy LED marki Woox. Nie potrzebujesz wiedzy ani specjalnych umiejętności, aby zainstalować taśmę i zacząć jej używać. Do stworzenia nowej atmosfery w swoim domu wystarczy jedynie zestaw taśmy z zasilaczem, dostęp do gniazdka zasilającego oraz smartfona z aplikacją.

Taśma daje delikatne światło, dlatego najlepiej traktować je jako dodatkowe źródło oświetlenia. Barwy i natężenie zależą wyłącznie od Ciebie. Dzięki temu nie musisz przeprowadzać remontu ani montować dodatkowego okablowania. To doskonała alternatywa dla dodatkowych lamp, np. stojących.

Źródło: biuro prasowe Newseria

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Poradnik użytkownika: jak efektywnie wykorzystać funkcje profesjonalnego drona DJI?
Poradnik użytkownika: jak efektywnie wykorzystać funkcje profesjonalnego drona DJI?
Odkryj tajniki skutecznego wykorzystania zaawansowanych funkcji profesjonalnego drona DJI. Dowiedz się, jak maksymalnie wykorzystać technologię drona do tworzenia niesamowitych zdjęć i filmów.
/